Things of Dignity propojuje neziskové organizace s firmami. Jejich deadstockové produkty tak pomáhají lidem nouzi.​​​​​​​
Neprodejné neboli deadstockové produkty nemusí splňovat požadavky zadavatele objednávky, ale mohou být akutně potřebné pro lidi v těžké životní situaci. Menší vada funkci produktu neublíží, a proto chceme, aby jimi nebylo plýtváno a pomáhaly v těch lokalitách, kde je jich bezprostřední nedostatek.
Hledáme aktivní využití pro neprodejné produkty na místech, kde jsou akutně potřebné.​​​​​​​
Některé firmy mají na skladech produkty, které postrádají využití. My jsme si ale jisti, že jsou maximálně využitelné mimo  sklady. Nabízíme firmám řešení, jak tyto produkty darovat dál a využít jejich plný potenciál lidmi v nouzi.
Propojujeme ziskový sektor s tím neziskovým.
Ne vždy mají firmy čas zabývat se hledáním vhodného odběratele pro jejich deadstockové produkty. V některých případech je ani nenapadne, že by tyto neprodané artikly mohly někde nalézt tak akutní využití. Trvanlivost, uvolnění prostoru ve skladu či jiná naléhavá situace může být důvodem, proč jsou plně funkční produkty zbytečně likvidovány. Things of Dignity zajišťuje výrobcům a firmám jednodušší způsob, jak se propojit s neziskovými či humanitárními organizacemi, které jejich produkty distribuují lidem v těžké životní situaci.
Co je to Emergency kit?
Pohotovostní sada neboli ,,Emergency kit" slouží jako první materiální pomoc pro lidi v nouzi. Je distribuován na místech, kde je zásobování místního trhu v daném okamžiku nedostačující, nebo neexistující. Jeho obsah závisí na podnebí, lokalitě, ale také druhu situace, na kterou reaguje. Produkty, které materiální pomoc tvoří, se navzájem doplňují tak, aby poskytly komplexní reakci na potřeby v oblasti distribuce.
Chcete se dozvědět více?

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Things of Dignity z. s., Záhřebská 562/41, Vinohrady, 120 00 Praha 2